Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Ivetta Roczek w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin

Ivetta Roczek kieruje Sekcją Obsługi Wydarzeń w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. Ostatnio prowadziła projekty sportowe, ale jak sama zaznacza jej specjalizacja nie zamyka się w takich imprezach.

Jako kierowniczka Sekcji Organizacji Wydarzeń w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin Ivetta Roczek odpowiada m.in. za przygotowywanie strategii i realizacji planu sprzedaży, pozyskiwanie klientów i współpracę z nimi, ustalanie polityki rabatów oraz przygotowywanie raportów dotyczących wynajmu powierzchni komercyjnych i sprzedaży usług. Do jej zadań należy także nadzór nad efektywnością pracy zespołu techników i event managerów oraz zapewnianie kompleksowej obsługi realizacji wydarzeń programowych i komercyjnych.
Skuteczna komunikacja wewnętrzna i zmiana stereotypowego podejścia do organizacji wydarzeń w miejscu takim jak Muzeum to ważne wyzwania, przed którymi staje.

Kariera w branży eventowej Ivetty Roczek związana jest w dużej mierze z wydarzeniami sportowymi. Ostatnio była koordynatorem zakwaterowania i boisk treningowych Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Podobną funkcję pełniła podczas obsługi Mistrzostw Europy UEFA U21 Polska 2017. W latach 2018, 2012 i 2009 była liderem projektu Mistrzostwa Świata ISU Juniorów na torze krótkim. Odpowiadała za logistykę takich wydarzeń jak: MENs EHF Euro 2016, Światowy Finał Danone Nations Cup 2012, Mistrzostwa Europy ITTF w Tenisie Stołowym 2011.
W jej portfolio są także Letnie Europejskie Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2010, podczas których pełniła funkcję managera zakwaterowania, była członkiem Komitetu Organizacyjnego i odpowiadała za programy towarzyszące (kongres, konferencje wspierające, ceremonię zakończenia Mistrzostw). Jako hospitality manager koordynowała Microsoft Warsaw Imagine Cup 2010.
Wcześniej związana była z agencjami Lufthansa City Center Netmedia Business Travel czy Olympic Travel Agency.

Ivetta Roczek jest absolwentką Politechniki Warszawskiej – zarządzania i marketingu i chemii. Do jej zainteresowań należą architektura, fotografia polskie kryminały oraz Polska, jak podkreśla, jej urokliwe nieznane zakątki.

01 paź 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.