Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Sabina Kowalkow-Paśnik w Grupie Arche Hotele

Sabina Kowalkow-Paśnik objęła stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu Grupy Arche Hotele. Będzie odpowiedzialna za centralne rozwijanie sprzedaży usług oraz działania marketingowe dla każdego z obiektów Grupy Arche.

Nowa dyrektora sprzedaży i marketingu Grupy Arche Hotele swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała, pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich, przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw, do stanowiska członka zarządu spółki Platan Hotels & Resorts (właściciela obiektów pod szyldem Klub Mila oraz Aries). W swoim zawodowym życiorysie ma również kilkuletnie doświadczenie w branży bankowości inwestycyjnej.

 

Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim.

Jej największą pasją są podróże, krótkie i długie – czasami wpada na śniadanie do Sopotu, na weekend do jednej z europejskich stolic i zawsze zamienia kilka tygodni polskiej zimy na tropikalne upały. Prywatnie jest event managerem we własnym domu, do którego często zaprasza znajomych i przyjaciół, dla których z pasją gotuje.

30 paź 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.