Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Marek Łopata kieruje restauracją Góralski Browar

Marek Łopata, jako kierownik sali, odpowiada za mieszczącą się w Zakopanem w Galerii Krupówki restaurację Góralski Browar.

Do obowiązków Marka Łopaty należą nadzór nad nowo otwartą restauracją Góralski Browar, organizacja wydarzeń oraz przyjmowanie i koordynacja rezerwacji, kontrola jakości serwowanych w restauracji dań i dbanie o dobry wizerunek Góralskiego Browaru.
Wśród wyzwań w nowym miejscu pracy Marek Łopata wymienia organizowanie protokołów dyplomatycznych i masowych wydarzeń.
Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku Marek Łopata zdobywał w Schronisku Smaków Magdy Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej czy krakowskiej restauracji Wierzynek. W wolnych chwilach przede wszystkim podróżuje po świecie i wędkuje. Wśród jego zainteresowań jest także kinematografia.

Góralski Browar to nowo otwarta restauracja, usytuowana na trzecim piętrze Centrum Handlowego Krupówki 40 w Zakopanem. Dzięki lokalizacji na najwyższym piętrze galerii oferuj swoim gościom wizytę na tarasie, z którego roztacza się panoramiczny widok na Tatry i Gubałówkę. Głównym założeniem twórców restauracji było stworzenie miejsca autentycznego, w pełni oddającego charakter Zakopanego i Podhala. We wnętrzach dominuje drewno, kamień i charakterystyczne dla zakopiańskiego stylu motywy.
Na powierzchni ponad 1000 mkw. znajduje się restauracja regionalna – twórczo czerpiąca z podhalańskiej kultury kulinarnej, restauracja leśna – oferująca dania kuchni światowej oraz kawiarnia z tarasem widokowym.

04 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.