Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Personalia

Nowe osoby w agencji Power

Katarzyna Wojnicka
Weronika Krajewska
Katarzyna Dębska

Do zespołu agencji Power dołączyły trzy osoby. Katarzyna Wojnicka, Weronika Krajewska i Katarzyna Dębska przeszły pomyślnie okres próbny i pełnią funkcję managerów.


Katarzyna Wojnicka objęła w agencji funkcję incetive manager. Pochodzi z Łodzi, od liceum pracowała na krajowych festiwalach filmowych i muzycznych, oficjalnie w branży eventowej jest od 2016. Zwiedziła ponad 40 krajów na pięciu kontynentach, co daje jej swobodę działań przy tworzeniu i realizacji wyjazdów incetntive. W branży ceni sobie dynamikę i różnorodność doświadczeń. W wolnym czasie testuje ramen bary, praktykuje jogę i odwiedza warszawskie teatry i festiwale muzyczne.

Weronika Krajewska objęła funkcję event / incentive manager. Pochodzi z Torunia, z wykształcenia magister turystyki i rekreacji – studiowała w Poznaniu. Doświadczenie w branży eventowej i wyjazdów typu incentive zdobywa od trzech lat. Chętnie tworzy wyjazdy typu city break i wydarzenia w niestandardowych polskich przestrzeniach. Uwielbia odkrywać miejsca, które mają mało wspólnego z człowiekiem, a więcej z naturą i relaksem. Dlatego, jak tylko ma wolną chwilę ucieka przed korkami i dużym stężeniem smogu.
Zakochana w tatuażach, podróżach „na własną rękę” oraz swojej pracy. Uważa, że dobre jedzenie może uszczęśliwić człowieka, jak podkreśla, w kuchni daleko jej co prawda do Magdy Gessler – ale się stara.

Katarzyna Dębska objęła funkcję event manager. Posiada dwuletnie doświadczenie w branży eventowej. Doktorantka na SGGW, łączy pracę event menagera ze swoją pasją - ochroną środowiska.
Prywatnie pasjonatka skandynawskich kryminałów i Gwiezdnych Wojen.

13 gru 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.