Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Personalia

Nowy dyrektor hotelu Katowice

W lutym 2020 dyrektorem hotelu Katowice, należącego do grupy kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego, został Jakub Przybyła. Z PHH związany jest od lipca 2019 roku, gdzie do stycznia 2020 roku pełnił funkcję zastępcy dyrektora hotelu Moxy Katowice Airport w Pyrzowicach.
 
Jakub Przybyła jest absolwentem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego. W latach 2001 – 2004 pracował w Hotelu Ibis Zabrze początkowo jako recepcjonista, a później jako kierownik recepcji. Przez kolejne lata pełnił funkcję kierownika działu sprzedaży, kierownika części hotelowej Novotelu Centrum w Katowicach, a następnie dyrektora hoteli: Novotel Malta w Poznaniu, Mercure w Opolu, Hotel Szafran w Czeladzi oraz Golden Tulip Magnus w Bystrej.
 
W lipcu 2019 roku Jakub Przybyła objął stanowisko zastępcy dyrektora hotelu Moxy Katowice Airport oraz brał udział, jako wsparcie merytoryczne oraz szkoleniowe w otwarciu hotelu Moxy Poznań Airport.
 
- W związku z planami rozwoju hotelu Katowice jestem przekonany, że osoba z takim doświadczeniem operacyjnym jak Jakub Przybyła będzie niewątpliwym wzmocnieniem dla hotelu. Jestem przekonany, że w szybkim czasie Kuba będzie mógł wykazać się zarówno swoimi umiejętnościami operacyjnymi jak i zarządzania zasobami ludzkimi, które będą miały wpływ na zwiększenie pozycji hotelu Katowice na rynku - mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.
 
Hotel Katowice położony jest w centrum Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie katowickiego Spodka, Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Obiekt dysponuje 161 pokojami oraz 4 salami konferencyjnymi pozwalającymi na przeprowadzenie spotkań biznesowych do 150 uczestników. Polski Holding Hotelowy planuje modernizację tego obiektu.
05 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.