Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Personalia

Katerina Melnik MICE sales executive w Crowne Plaza

W styczniu 2020 do zespołu Crowne Plaza Warsaw - The Hub oraz Holiday Inn Express Warsaw - The Hub dołączyła Katerina Melnik, która objęła stanowisko MICE sales executive.
 
Wraz z zespołem convention sales będzie tworzyła strategię sprzedaży centrum konferencyjnego w pierwszym w Polsce hotelu marki Crowne Plaza.
 
The Warsaw Hub powstaje w przy rondzie Daszyńskiego. Oba hotele należą do jednej z największych sieci hotelowych na świecie - InterContinental Hotels Group, a ich otwarcie zaplanowane jest na lato 2020 roku.
 
Katerina Melnik jest absolwentką Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula oraz Akademii Leona Kozmińskiego w Warszawie. Pracę w hotelarstwie zaczęła jako recepcjonistka w warszawskim Sound Garden Hotel Airport, gdzie awansowała do działu sprzedaży i marketingu na stanowisko marketing managera i sales managera. Odpowiadała tam za sprzedaż oraz koordynację imprez powierzchni konferencyjnej składającej się z dziewięciu sal.
 
Za zaangażowanie w branżę MICE w 2018 roku została wyróżniona przez MPI Poland Chapter tytułem „Odkrycie Roku”. W 2016 roku uczestniczyła w targach IMEX America 2016 oraz Future Leaders Forum America dzięki wygranym stypendium w konkursie organizowanym przez Lary Lee Memorial Scholarship w ramach MPI Foundation.
06 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.