Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Personalia

Jakub Ćwikliński w zarządzie El Padre

Z początkiem lutego 2020 roku do zarządu El Padre dołączył Jakub Ćwikliński – dotychczasowy event director w agencji. Stanowisku wiceprezesa towarzyszy pakiet udziałów spółki oraz nowe obowiązki.
 

Początek lutego przyniósł agencji eventowej El Padre istotne zmiany. Obecny w agencji od sześciu lat Jakub Ćwikliński został partnerem spółki i wiceprezesem zarządu. Do zadań Ćwiklińskiego należy wzmocnienie kompetencji firmy w obszarze obsługi klienta.
– Kuba od wielu lat stanowi filar naszego zespołu. Jego zaangażowanie w funkcjonowanie agencji, realizowane projekty, a także wytężona praca przekonały nas, że powinien dołączyć do grona udziałowców spółki i zarządu agencji. Wierzymy, że dzięki temu będziemy się dalej systematycznie rozwijać, a kolejni klienci zaufają nam i powierzą realizację projektów – komentuje Sebastian Oprządek, prezes zarządu agencji El Padre.

Pracę w agencji Jakub Ćwikliński zaczynał od stanowiska event managera, z którego awansował na senior event managera, a później event directora. Stanowisko w zarządzie, obok Sebastiana Oprządka, Wojciecha Cłapińskiego i Piotra Karasińskiego jest dla niego kolejnym wyzwaniem w strukturach agencji. Jak mówi: Minione sześć lat w El Padre to, z mojej perspektywy, ciągły rozwój w stabilnej organizacji. Wyjątkowo stabilnej, jak na realia naszej branży. Cieszę się, że mój wkład w funkcjonowanie El Padre został doceniony i z entuzjazmem patrzę w przyszłość.
Jakub Ćwikliński realizował projekty dla takich klientów, jak: PKN Orlen, Polska Grupa Energetyczna, Samsung, PLL Lot, Peugeot Polska, Nationale Nederlanden czy Certina. Przed rozpoczęciem pracy w El Padre pracował w Rival Group.

06 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.