Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Awans Kamili Dereckiej w Imagine Nation

Kamila Derecka objęła stanowisko senior project managera w agencji event marketingowej Imagine Nation. Poprzednio zajmowała stanowisko project managera.
 
Kamila Derecka związana jest z Imagine Nation od 2017 roku, gdy dołączyła do zespołu obsługującego Dell Technologies. Jako project manager odpowiadała przede wszystkim za organizację eventów i konferencji dla klienta, takich jak Transformation Experts Club czy Dell Technologies Forum Lite.
 
Po objęciu stanowiska senior project managera w dalszym ciągu będzie zajmować się bieżącą obsługą Dell Technologies, jednocześnie odpowiadając za wsparcie team leadera w przygotowywaniu strategii, prowadzeniu rozliczeń oraz nadzorze i realizacji zadań zespołu.
 
Kamila Derecka w branży eventowej pracuje od kilkunastu lat. Doświadczenie zdobywała w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny oraz w Endorfinie Foksal. W swoim portfolio ma organizację koncertów, wystaw, konferencji i imprez okolicznościowych dla takich klientów jak Bank Pekao SA, Polska Grupa Energetyczna, NBP, mBank, PKO Cargo, GFK Polonia, czy Edipresse Polska.
17 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.