Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Personalia

Nowy dyrektor zarządzający w Vibe

W lutym 2020 do zespołu Vibe dołączył Marcin Kaniewski, który objął stanowisko dyrektora zarządzającego. Do jego zadań należy tworzenie i realizowanie strategii spółki i rozwój nowych obszarów działalności. Zmiana powiązana jest z rozwojem firmy i inwestycją w nowe kompetencje.
 
Do tej pory Vibe oferował usługi z zakresu światła, dźwięku, multimediów i obsługi technicznej eventów.
 
- Poszerzyliśmy ofertę Vibe o kolejne pola, dlatego na stałe do oferty wprowadziliśmy produkcję filmową i fotograficzną. Wraz z pozostałymi komponentami oferujemy klientom usługę 360 stopni – mówi Marcin Kaniewski. W kolejnych miesiącach firma planuje dalsze inwestycje poprzez rozwijanie zaplecza mebli eventowych.
 
Marcin Kaniewski z branżą eventową związany jest od 2014 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie VES sp.z.o.o, gdzie zajmował stanowisko key account managera. Przez prawie dwa lata był również odpowiedzialny za kompleksową obsługę z zakresu techniki na PGE Narodowym. Po czterech latach współpracy z VES objął stanowisko project managera w firmie Eventroom. Przez pięć lat pracy w branży, współtworzył projekty z zakresu techniki dla marek takich jak BMW, Lexus, PGE Polska Grupa Energetyczna, PZU S.A.
Zarówno zawodowo, jak i prywatne jest pasjonatem filmowania oraz postprodukcji filmowej.
 
Vibe zapewnia pełną obsługę audiowizualną eventów w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Dostarcza dźwięk, światło, multimedia i obsługę techniczną. Całość uzupełnia produkcją filmową i fotograficzną.
01 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.