Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Nowy dyrektor zarządzający w Vibe

W lutym 2020 do zespołu Vibe dołączył Marcin Kaniewski, który objął stanowisko dyrektora zarządzającego. Do jego zadań należy tworzenie i realizowanie strategii spółki i rozwój nowych obszarów działalności. Zmiana powiązana jest z rozwojem firmy i inwestycją w nowe kompetencje.
 
Do tej pory Vibe oferował usługi z zakresu światła, dźwięku, multimediów i obsługi technicznej eventów.
 
- Poszerzyliśmy ofertę Vibe o kolejne pola, dlatego na stałe do oferty wprowadziliśmy produkcję filmową i fotograficzną. Wraz z pozostałymi komponentami oferujemy klientom usługę 360 stopni – mówi Marcin Kaniewski. W kolejnych miesiącach firma planuje dalsze inwestycje poprzez rozwijanie zaplecza mebli eventowych.
 
Marcin Kaniewski z branżą eventową związany jest od 2014 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie VES sp.z.o.o, gdzie zajmował stanowisko key account managera. Przez prawie dwa lata był również odpowiedzialny za kompleksową obsługę z zakresu techniki na PGE Narodowym. Po czterech latach współpracy z VES objął stanowisko project managera w firmie Eventroom. Przez pięć lat pracy w branży, współtworzył projekty z zakresu techniki dla marek takich jak BMW, Lexus, PGE Polska Grupa Energetyczna, PZU S.A.
Zarówno zawodowo, jak i prywatne jest pasjonatem filmowania oraz postprodukcji filmowej.
 
Vibe zapewnia pełną obsługę audiowizualną eventów w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Dostarcza dźwięk, światło, multimedia i obsługę techniczną. Całość uzupełnia produkcją filmową i fotograficzną.
01 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.