Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Przemek Witkowski event development directorem w Plej

Do zespołu eventów Plej dołącza Przemek Witkowski, obejmując nowo utworzone stanowisko event development directora. Będzie zajmował się rozwojem eventowej części agencji, pozyskiwaniem nowych klientów oraz wspieraniem zarządu Plej w opracowywaniu i wdrażaniu strategii działu eventów, zarówno w krótkim jak i długim terminie.

Przemek Witkowski z branżą eventów związany jest od ponad 15 lat. Karierę rozpoczynał w nieistniejącej już agencji Prowokator na stanowisku creative coordinatora. Później było Allegro i Defacto, w którym spędził sześć lat jako dyrektor kreatywny i zarządzający oraz członek zarządu. Kolejnym punktem w eventowym CV Przemka było stworzenie agencji Focus Event, gdzie objął stanowisko general managera. Po ośmiu latach działalności agencja Focus Event połączyła się z agencją Imagine Nation, a Przemek Witkowski został managing partnerem. W lutym tego roku odszedł z firmy.
Jego wielką pasją są eventy społeczne i CSR. Jest też autorem powieści „Jutro znów będzie wczoraj” wydanej pod pseudonimem T. L. Anselmo.

- Jako agencja reklamowa full service łączymy nasze kompetencje z różnych obszarów, tak aby dostosować ofertę do aktualnej sytuacji społeczno-ekonomicznej i związanych z nią potrzeb naszych klientów. Nowo utworzone stanowisko event development directora jest elementem długofalowej strategii rozwoju agencji. Oczywiście dzisiejsza sytuacja jest trudna, ale tym bardziej uważamy, że umiejętność strategicznego myślenia i elastycznego podchodzenia do zmian rynkowych będzie w najbliższym czasie kluczowa. Nasze wieloletnie doświadczenie w kampaniach zintegrowanych z wykorzystaniem event marketingu w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem Przemka z obszaru eventów i nowoczesnych technologii pozwolą nam na stworzenie solidnych fundamentów kompetencyjnych, w pełni odpowiadających na prawdopodobnie nowe, postpandemiczne potrzeby rynkowe – przekonuje Rafał Krawczuk, managing partner z Plej.

11 maj 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.