Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Krakowska

Warszawa (mazowieckie)

Koszary Arche Hotel

Góra Kalwaria (mazowieckie)

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Personalia

Mariusz Nowak, doradcą zarządu ds. marketingu w M4B SA Digital Signage Solution

Od lipca 2020 roku do zespołu M4B SA, firmy działającej w branży branży digital signage, technologii mobilnych i internetowych, dołączył Mariusz Nowak – współwłaściciel MplusM Event i wiceprezes Ministry Of Creativity. Objął nowo utworzone w strukturach spółki stanowisko doradcy zarządu ds. marketingu.
Mariusz Nowak będzie odpowiadać między innymi za rozwój biznesu, strategię i komunikację oraz promocję produktów firmy.

 

Przez ponad 20 lat, jako współwłaściciel zarządza agencją MplusM Event Marketing, a od pięciu lat jako wiceprezes spółką Ministry Of Creativity. Nadal będzie pełnił obie funkcje, łącząc je z nowymi zadaniami.
Obydwie agencje specjalizują się w szeroko rozumianym event, digital @ live marketingu oraz należą do Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, a Mariusz Nowak zasiada w zarządzie Klubu Agencji Eventowych przy SAR.
Z sukcesem kreował, przygotowywał, koordynował i nadzorowała projekty wydarzeń specjalnych dla klientów z wielu branż, miedzy innymi dla L’Oreal Polska, BMW Polska, Samsung Polska, LG Electronics Polska, Volvo Car Polska.

 – Intensywnie szukaliśmy silnego wsparcia dla działań marketingowo-promocyjnych i bardzo się cieszę, że znaleźliśmy je w osobie Mariusza Nowaka, którego witam w naszym zespole. Jego ogromne doświadczenie będzie nam bardzo pomocne – powiedział Michał Dołaszyński, director of sales and marketing operations w M4B SA.

– Jestem gotowy na nowe wyzwania. Współpraca z taką firmą jak M4B, to kolejne doświadczenie w moim życiu, w którym digital był obecny tak naprawdę od zawsze. Na co dzień pracowaliśmy w agencjach, wdrażając nowe technologie oraz rozwiązania ze świata szeroko rozumianego digitalu. Teraz mogę brać udział w procesach powstawania i wdrażania tych nowoczesnych rozwiązań i to u samego lidera na rynku – powiedział Mariusz Nowak.

09 lip 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.