Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Personalia

Dawid Bednarski dyrektorem kreacji w Imagine Nation

Dawid Bednarski, creative directora Imagine...

Dawid Bednarski awansował na stanowisko creative directora w agencji Imagine Nation. Będzie zarządzał działem kreacji i wyznaczał wspólnie z zespołem kierunki rozwoju agencji.

– Branża eventowa na nowo się definiuje. Kryzys zawsze jest szansą. Jeśli umówimy się, że innowacje są robieniem tego samego ciągle w nowy sposób, a kreatywność to wypracowywanie zupełnie nowych rozwiązań, to właśnie nadszedł czas na autentyczną kreatywność. Wierzę, że warto podchodzić do współczesnych wyzwań z umysłem początkującego. Będziemy stawiać na inicjatywę – mówi.

Dawid Bednarski wyrósł z promocji warszawskiej kultury i środowiska Klubokawiarni Chłodna 25. Doświadczenie eventowe od 2013 roku zdobywał agencjach Walk Events i Silver Plate. Jest Kreatywnym Roku Branży Eventowej 2015. Był członkiem jury KTR, a rokrocznie zasiada w jury Kreatywnego Roku Branży Eventowej. Prowadzi kursy medytacji, jako certyfikowany nauczyciel mindfulness. Wraz z zespołem kreatywnym Imagine Nation współtworzył koncepcję konferencji New Reality: Kick Off, która pokazała, że eventy online działają.

17 lip 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.