Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Personalia

Andrzej Kuczera w Star Event

fot. Katarzyna Cegłowska, ketti.pl

Andrzej Kuczera jako new bussines manager dołączył do zespołu wypożyczalni mebli eventowych oraz plenerowych – Star Event.

Na nowym stanowisku jest odpowiedzialny przede wszystkim za rozbudowę bazy klientów, a także utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami z agencji i klientem końcowym. Do jego zadań należy przygotowywania prezentacji, ofert a także prowadzenia ich podczas spotkań z klientami. – Odpowiedzialny jestem również za negocjacje i doprowadzenie do podpisania umowy korzystnej dla każdej ze stron – zaznacza. Do jego obowiązków należy także analiza rynku oraz budowanie działań marketingowych. Firma w swojej ofercie posiad m.in. namioty, stoły i siedziska, bary, meble LED czy ekologiczne meble paletowe.

Andrzej Kuczera doświadczenie w branży eventowej zdobywał w mediach branżowych – OOH magazine i OOH event!, gdzie w latach 2015 – 2019 zajmował stanowiska odpowiednio – event managera i dyrektora generalnego. – Zajmowałem się tworzeniem magazynu o szeroko pojętej branży eventowej OOH event! Do moich obowiązków należało przygotowanie strefy wystawców Event Mix, odpowiedzialny również byłem za przygotowanie programu Konferencji Event Mix. Dodatkowo promocja konferencji, sprzedaż, obsługa uczestników i pozyskanie sponsorów jaki i partnerów strategicznych, patronów medialnych. To wszystko udało się zrealizować przy współpracy z firmą OOH magazine - organizatorem FestiwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl. Dzięki wspólnym siłom mogę dzisiaj powiedzieć, że projekt stał się wielkim sukcesem dla branży i oczywiście życzę dalszych sukcesów dla organizatorów przy jego organizacji – podsumowuje.

Po rocznym urlopie od branży w planach ma dalszy swój rozwój pod kątem organizacji eventów w Polsce.
Uwielbia spędzać czas w kuchni (z zawodu jest kucharzem i kelnerem). Ale jego żywioł to też planowanie, zarządzanie, organizowanie, dlatego branża eventowa pozwala robić mu to, co naprawdę sprawia przyjemność.
W czasie wolnym podróżuje. – Kocham podróże. Każdy swój wolny czas spędzam na planowaniu małego wyjazdu w miejsce, w którym jeszcze mnie nie było, aby naładować baterie do dalszych działań i czysto zdrowo pomyśleć o przyszłości. Wiadomo, że nie zaplanuje się całego życia ale chociaż małą cząstkę. Pomyśleć nad celem, by go mieć, by wiedzieć do czego się dąży  – podkreśla. Jest także amatorem siłowni i aktywności. – Dbam o zdrowie. Taniec i muzyka sprawiają, że dzień staje się piękniejszy, wstając o poranku. Adrenalina - motoryzacja, atrakcje związane z czymś totalnie szalonym czymś, czego się boję, ale wiem, że i tak to zrobię, bo żyje się raz i sądzę, by przeżyć życie tak jak się chce, trzeba nawet kapkę adrenaliny sobie zaserwować – podsumowuje.

24 lip 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.