Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Personalia

Dorota Nidzgorska-Mazonik dyrektor generalną Hotelu Arłamów

Dorota Nidzgorska-Mazonik, pełniąca ostatnio funkcję zastępcy dyrektora generalnego w czterogwiazdkowym Hotelu Arłamów, awansowała na stanowisko dyrektora generalnego.

Dorota Nidzgorska-Mazonik dołączyła do zespołu Hotelu Arłamów w drugiej połowie 2018 roku, obejmując stanowisko dyrektor regionalnej sprzedaży odpowiedzialnej za centralną Polskę, następnie awansowała na zastępcę dyrektora generalnego hotelu i tym samym rozpoczęła pracę na miejscu w Arłamowie. Wcześniej związana była z obiektami takimi jak: Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem, Hotel Warszawianka w Jachrance, Hotel Narvil Conference & Spa w Serocku, Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

Od 19 lat związana jest z hotelarstwem, pracowała w dużych obiektach resortowych oraz konferencyjnych, które swoją ofertę kierują zarówno dla klienta biznesowego, indywidualnego, jak również do rodzin z dziećmi.

Jako dyrektor hotelu będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem, koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z funkcjonowaniem hotelu oraz realizację celów biznesowych. – Hotel dla prawdziwego hotelarza to pasja, a nie miejsce pracy. Chciałabym zaszczepić w innych zamiłowanie do hotelarstwa i inspirować do działania. Hotel to miejsce, które tworzą ludzie, a sukces hotelu to zaangażowanie całego zespołu. Od poziomu zaangażowania każdego z pracowników zależy zadowolenie klienta i sprawne funkcjonowanie obiektu. Najważniejsza jest dla mnie gościnność, jakość oraz utrzymanie standardu obsługi na jak najwyższym poziomie i chciałabym, aby ten cel towarzyszył całemu zespołowi obiektu – mówi Dorota Nidzgorska-Mazonik.


Arłamów to miejsce dla biznesu i klientów indywidualnych. – Każdy ma inne oczekiwania, ale najważniejsze, aby zostały one spełnione i każdy gość wyjeżdżał w obiektu zadowolony. Obecna sytuacja epidemiologiczna postawiła przed nami nowe wyzwanie, jakim jest bezpieczeństwo i robimy wszystko, aby zapewnić je odwiedzjącym nas gościom – mówi nowa dyrektor generalna hotelu. – Opracowana i wprowadzona na etapie lockdownu polityka #bezpiecznyArłamów oraz lokalizacja obiektu „na końcu świata” sprawiła, że hotel odwiedza nadal bardzo wielu gości. Jesteśmy zadowoleni, że doceniają stosowane przez nas praktyki, które mają na celu zapewnienie im bezpiecznego pobytu. W ten sam sposób podchodzimy do bezpieczeństwa rodzin z dziećmi oraz klientów biznesowych – wyjaśnia.

 

Dorota Nidzgorska-Mazonik z wykształcenia jest filologiem rosyjskim, ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe na tej uczelni w zakresie zarządzania sprzedażą.

13 paź 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.