Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Personalia

Otako studio wzmacnia zespół produkcyjny

Karolina Armata z początkiem października 2020 roku objęła funkcję producenta w Otako studio. Pierwszym z projektów, przy którym współpracowała ze studiem, było wsparcie produkcji Fryderyk Festiwal 2020 w formule hybrydowej.

Karolina Armata wnosi do Otako studio doświadczenie producenckie zdobyte w firmach z branży eventowej oraz digital. Głównym zadaniem, jakie stawia sobie nowa producent jest wsparcie agencji oraz klientów bezpośrednich w kompleksowej realizacji eventów online oraz wydarzeń hybrydowych, organizowanych w Otako studio.

Karolina swoje doświadczenie zawodowe zdobywała, realizując kampanie, eventy oraz produkcje filmowe dla firm m.in. takich jak: PKP, Allegro, HbReavis, DESEO, Expander, Essilor, DANONE, Pierre Fabre Medicament, Braintri, Komfort, oraz marek z sektora farmaceutycznego, kosmetycznego, motoryzacyjnego i software’owego.
Pracowała w agencjach Kierunkowy22, 10Team i BTE Agency.

Karolina Armata ukończyła produkcję filmową na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie oraz Uniwersytet SWPS w Warszawie na kierunku media i kultura cyfrowa.

Otako studio to przestrzeń, dostosowana do potrzeb produkcji reklamowych, filmowych i streamingów live do Internetu, a także eventów hybrydowych do 150 osób. Otako studio ma już na swoim koncie realizację Festiwalu Fryderyk 2020 oraz eventów online dla takich firm jak Mastercard, Henkel, BNP Paribas, PARP, Fundacja DKMS. W przestrzeni studia organizowane były także koncerty, transmitowane online, takich gwiazd jak Kayah, Ania Rusowicz czy Karolina Czarnecka. Studio mieści się w Warszawie.

14 paź 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.