Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Personalia

Małgorzata Kosmala współpracuje z Senshi Sushi

Małgorzata Kosmala, prowadząca dotychczas agencję eventową Business Events, rozpoczęła współpracę z warszawską restauracją Senhsi Sushi.

Małgorzata Kosmala z rynkiem eventowym związana jestem od około 19 lat. Od ponad 11 pracuje pod własną marką Business Events, realizując różnego typu wydarzenia biznesowe. Wszystkie projekty koordynował osobiście, angażując się w ich realizację od początku do końca. – Do dziś nie boję się trudnych projektów, super technicznych rozwiązań i nowych wyzwań – podkreśla.
Obecnie rozpoczęła współpracę z japońską restauracją Senshi Sushi, która znajduje się na warszawskiej Pradze. Wspomaga ją managersko i sprzedażowo. – W grudniu czekają mnie kolejne, nowe wyzwania zawodowe, ale z ulubionym sushi nie rozstanę się, pozostając po praskiej stronie Warszawy jeszcze jakiś czas – zapowiada.
Małgorzata Kosmala ma na swoim koncie m.in. takie realizacje jak Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie, cykl eventów dla Hines Polska, otwarcie fabryki dla JTI Polska, cykl eventów dla śląskich telewizji kablowych czy cykl imprez targowych dla De Heus Polska.
Prywatnie uwielbia zbierać grzyby. Kocha jazdę na rowerze i spacery po lesie. Uwielbiam sushi. Z wykształcenia jest polonistką.

Senshi Sushi, to pierwsza restauracja w warszawskim Porcie Praskim. Serwuje sushi, ciepłe dania kuchni japońskiej, przystawki, zupy, sałatki oraz lunche. Aktualnie realizuje zamówienia telefoniczne, przez stronę internetową www.senshi-sushi.pl/#section-menu oraz portale Uber eats, Pyszne.pl i Bolt food, Glovo. Przygotowała także ofertę dla firm.

20 lis 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.