Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Personalia

Robert Andrzejczyk w PLL LOT

Robert Andrzejczyk, który do połowy października 2020 pełnił funkcję prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, dołączył do Polskich Linii Lotniczych LOT na stanowisku dyrektora biura sprzedaży.

Robert Andrzejczyk z wykształcenia jest socjologiem i historykiem, doktorem nauk humanistycznych, absolwentem Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz Uniwersytetu Adama Mickiewicza.
Od września 2017 roku był prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej. We wrześniu ubiegłego roku został wiceprezesem European Travel Commission – pełni tę funkcję drugą kadencję.
Wcześniej związany był z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Zajmował się również współpracą międzynarodową w czasie pracy w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i Ministerstwie Finansów. Zanim rozpoczął pracę w służbie cywilnej przez kilka lat był związany z branżą public relations i badań marketingowych.

09 sty 2021
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.