Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Personalia

Profesor Marek Pawełczyk ponownie prezydentem międzynarodowego towarzystwa naukowego

Profesor Marek Pawełczyk, przewodniczący kapituły Programu Ambasadorów Polskich, prorektor ds. nauki i rozwoju Politechniki Śląskiej, po raz drugi został prezydentem International Institute of Acoustics and Vibration (IIAV). Poprzednio pełnił tę funkcję w latach 2012-2014, a przez osiem lat był w IIAV wiceprezydentem.

Prof. Marek Pawełczyk to międzynarodowej rangi specjalista w zakresie automatyki przemysłowej, komputerowych systemów sterowania oraz cyfrowego przetwarzania sygnałów. Od lat związany jest z międzynarodowymi organizacjami, w których aktywnie się angażuje, promując nasz kraj i osiągnięcia polskich naukowców, a także organizując wydarzenia naukowe na całym świecie. W 2009 roku zorganizował w Krakowie we współpracy z Symposium Cracoviense International Congress on Sound and Vibration (ICSV16). Obecnie pracuje nad kolejnymi edycjami tego wydarzenia w Pradze i Singapurze.

IIAV to towarzystwo naukowe o 30-letniej tradycji. Działa w ponad 50 krajach. Jego siedzibą jest miasto Auburn w USA. Skupia naukowców, inżynierów, konsultantów, producentów specjalistycznej aparatury i oprogramowania. Współpracuje z około 50 krajowymi lub regionalnymi towarzystwami i organizacjami naukowymi z całego świata. Między innymi wydaje ono czasopismo naukowe z listy JCR oraz prowadzi działalność ekspercką i stypendialną.

09 sty 2021
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.