Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Przetargi

Rozpoczął się proces wyboru organizatora Orlen Warsaw Marathon. RFI pierwszym etapem

Orlen Warsaw Marathon. fot. VES

Na platformie zakupowej Grupy Orlen pojawiło się zapytanie o informację (RFI), które służyć ma rozpoznaniu rynku usług agencji eventowych oraz analizie możliwości potencjalnych dostawców w zakresie organizacji Orlen Warsaw Marathonu w 2019 roku.

Zapytanie o informację stanowi etap preselekcji dostawców, po którym zostanie stworzona lista preferowanych agencji. Do tych firm Orlen skieruje zapytanie ofertowe (RFP) oraz brief na organizację Orlen Warsaw Marathonu (OWM) 2019. Wynikiem RFP również będzie decyzja o podjęciu współpracy ramowej z najlepiej ocenionymi czterema agencjami.
Dokumenty w procesie RFI można składać do 20 lipca, do godz. 16.

Na tym etapie agencje zostały poproszone o zaprezentowanie swojego profilu i portfolio, struktury agencji, jej głównych klientów i istotnych projektów z lat 2015 – 2017, w tym dwóch masowo-wizerunkowych o tematyce sportowej i kulturalnej w budżecie powyżej miliona złotych każdy, z opisem i wskazaniem ich atrakcyjności i nowatorstwa. Agencja powinna też zwięźle odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego my jesteśmy najlepsi dla PKN Orlen?”. Firmy muszą także przedstawić wartość obrotów w zakresie eventów w latach 2015 – 2016 oraz udział obrotów z pięcioma kluczowymi klientami w przychodach agencji w 2017 r., preferowany sposób wynagrodzenia i aktualną polisę OC z zakresu usług eventowych. Oprócz doświadczenia agencji we współpracy z klientami istotni są także strategiczni podwykonawcy czy zdobyte nagrody i wyróżnienia.
Szczegóły

10 lip 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.