Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)

Transfer Chamelion

Kraków (małopolskie)

Transfer Chamelion

Kraków (małopolskie)
A A
Przetargi

„Maksymalni“ Credit Agricole ponownie z KDK Events

Agencja KDK Events z grupy kapitałowej Goodfellas Group po raz drugi z rzędu wygrała przetarg na realizację cyklu wydarzeń w ramach programu edukacyjnego „Maksymalni”. Celem rocznej współpracy będzie rozwój projektu, który wspiera młodych w dążeniu do realizacji pasji i ambicji.
 
W ramach ponownej współpracy agencja będzie odpowiedzialna za rozwój i przygotowanie koncepcji wydarzeń oraz strategii komunikacji programu „Maksymalni”, będącej kontynuacją projektu realizowanego wcześniej pod nazwą „Świeża Krew do Pierwszej Pracy“. Do zadań KDK Events będzie należało również wypracowanie odświeżonej identyfikacji wizualnej, kompleksowa obsługa i logistyka wydarzeń oraz produkcja materiałów promocyjnych.
 
Edukacyjny program „Maksymalni” realizowany przez Credit Agricole wspiera rozwój osobisty i zawodowy młodych ludzi. Zachęca do odkrywania drzemiącego w nich potencjału oraz podpowiada, jak z sukcesem zamieniać swoją pasję w biznes czy swobodnie poruszać się na rynku pracy. Poprzednia edycja programu skierowana była do studentów uczelni wyższych. W tym roku program będzie również poświęcony młodszej grupie docelowej, czyli licealistom i uczniom szkół podstawowych.
Agencja KDK Events, w ramach minionej edycji programu zrealizowała 37 wydarzeń na 30 uczelniach wyższych w Polsce.

09 sie 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.