Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Przetargi

Polska Agencja Inwestycji i Handlu poszukuje realizatora konferencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu poszukuje organizatora wydarzenia pod nazwą: "PAIH Forum Biznesu 2019", które odbędzie się 9 października 2019 roku w Warszawie, na PGE Narodowym.

 
Wydarzenie skierowane będzie do polskich przedsiębiorców, ze szczególnym naciskiem na małe i średnie przedsiębiorstwa, aktywnych eksporterów i przedsiębiorców zainteresowanych eksportem swoich produktów i usług oraz planujących i realizujących inwestycje zagraniczne.
 
Powierzchnia ekspozycyjna zajmie cztery poziomy, umiejscowione bezpośrednio nad sobą. W ramach wydarzenia odbędą się spotkania warsztatowe w 12 salach, każde na około 100 osób. Powstaną także przestrzenie na spotkania co-workingowe, strefa spotkan indywidualnych, press room, strefa cateringu, studio telewizyjne oraz punkty konsultacyjne PAIH.
 
Wybrana firma będzie odpowiedzialna za kompleksową organizację wydarzenia, w tym między innymi za koordynację i nadzór nad wszelkimi działaniami podejmowanymi w związku z jego realizacją przez zatrudnionych przez siebie pracowników obsługi oraz za koordynację i nadzór nad wszystkimi zatrudnionymi przez siebie podwykonawcami.
 
Kryterium oceny ofert w 30 procentach będzie to cena, a w 70 procentach koncepcja/wstępny projekt aranżacji powierzchni.
Oferty można składać do 26 lipca 2019 roku.
 
Szczegóły przetargu: www.paih.pl
09 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.