Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Przetargi

Zamek Niemodlin szuka dostawcy usług cateringowych

Zamek Książęcy w Niemodlinie poszukuje firmy cateringowej, która obsłuży event promocyjny obiektu, zaplanowany na 17 sierpnia 2019. Organizatorzy będą chcieli także nawiązać współpracę z agencjami eventowymi. 
 
Impreza promocyjna odbędzie się w godzinach od 12.00 do 2.00. Catering oferowany podczas jej trwania obejmie lekkie przekąski (finger food) dla około 150 osób, serwowane od 12.00 do 14.00, koktajle i drinki dostępne w openbarze od 15.00 do 16.00 oraz party od godziny 17.00. Rodzaj dań serwowanych podczas party będzie zależał od propozycji ich dostarczyciela, ale organizator podkreśla, że zależy mu na rybach (karp, pstrąg), dziczyźnie i produktach lokalnych. Posiłki będą serwowane w formie bufetu, na tzw. wyspach tematycznych (mięsa, sałatki, desery itp.) oraz w formie grilla.
Szczegółowe informacje pod adresem:
 
Zamek Książęcy Niemodlin powstał w roku 1313 na miejscu XIII-wiecznej kasztelanii. Do roku 1532 był własnością książąt piastowskich. Kolejnymi jego władcami byli margrabiowie brandenburscy, a następnie niemieckie rody arystokratyczne, a zamek był kilkakrotnie niszczony i odbudowywany. Po II wojnie światowej zamek był siedzibą urzędu i szkół, potem opuszczony niszczał.
W 1990 zrujnowany obiekt kupił prywatny inwestor. W murach zamku Jan Jakub Kolski nakręcił film „Jasminum”, który miał premierę w 2006 roku. W tym samym roku właścicielem zabytku został łódzki Instytut Postępowania Twórczego. W roku 2015 zamek przejęła spółka Centrum z Łodzi.
Od roku 2016 zamkiem zarządza Fundacja na rzecz Zamku Książęcego Niemodlin, dzięki której obiekt przechodzi gruntowną renowację. W 2017 Zamek został zwycięzcą sondy TOP 5 Zamki i Pałace polska.travel. oraz otrzymał certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.
Mimo aury rewitalizacyjnej Fundacja prowadzi działania popularyzacyjne i organizuje liczne spotkania w otoczeniu zamkowym dla turystów z Polski i zza granicy.
10 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.