Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Realizacje

Exprofesso współorganizatorem konferencji medycznej

Agencja Exprofesso była współorganizatorem VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Ból - Cierpienie - Nadzieja”, która odbyła się na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

 

Wśród organizatorów wydarzenia oprócz wydziału, na którym się ono odbywało, był także Oddział Świętokrzyski Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Oddział Świętokrzyski Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki, Świętokrzyska Izba Lekarska oraz Świętokrzyska Izba Pielęgniarek i Położnych.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli rektorzy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego i Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach oraz wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek.
 

Firma Exprofesso odpowiadała za kompleksową obsługę i przygotowanie logistyczne eventu. – Długie godziny przygotowań, mnóstwo rozmów telefonicznych, spotkań organizacyjnych, wizytacji i negocjacji sponsorskich. Wszystko po to, by dopracować do perfekcji tak ważne wydarzenie. Cieszymy się, że dopisała frekwencja, co tylko dowodzi potrzebę kontynuacji tego wydarzenia w kolejnych latach – mówi Julia Górecka, kierownik projektów MICE w firmie Exprofesso.
 

Idea cyklicznej konferencji „Ból-Cierpienie-Nadzieja” kierowana jest pod rozwagę wszystkich osób leczonych i leczących, którym bliskie są problemy chorego człowieka. W gronie pielęgniarek, lekarzy, psychologów, teologów oraz studentów kierunków medycznych i pacjentów, ogólnopolska konferencja realizuje wymianę naukowej myśli oraz filozoficznej refleksji nad podstawowymi problemami ludzkiej egzystencji - bólem, cierpieniem i towarzyszącą im w chorobie nadzieją.
Wykłady zostały podzielone na trzy sesje. Nie zabrakło również części warsztatowej.
 

Organizatorzy konferencji zwracają również uwagę na liczbę sponsorów. W tym roku aż 16 firm z branży farmaceutycznej zdecydowało się wesprzeć szóstą edycję wydarzenia, podkreślając potrzebę wymiany poglądów i komunikacji tak istotnej tematyki.
 

Wydarzenie miało miejsce 26 i 27 października 2018 roku.

04 lis 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.