Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

Stereomatic dla Fundacji GS1

Agencja Stereomatic była organizatorem pierwszej edycji konferencji Kod Innowacji, która odbyła się w Warszawie 15 listopada 2018 roku. Przedsięwzięcie zleciła agencji organizacja GS1.

 

W evencie, który odbył się w hotelu Sound Garden w Warszawie, wzięło udział ponad 100 osób.
Agencja Stereomatic była odpowiedzialna za pełną organizację i produkcję wydarzenia. Na potrzeby konferencji została również stworzona strona internetowa www.kodinnowacji.pl. Przygotowania do eventu trwały 9 miesięcy.
 

W programie spotkania znalzały się prelekcje ekspertów z dziedziny nowoczesnych technologii i sprzedaży, czyli Bartłomieja Goli i Pawła Tkaczyka.
W trakcie eventu zostały rozdane nagrody za najefektywniejsze wdrożenia standardów GS1. Otrzymały je między innymi takie firmy jak Carrefour, Makro Cash and Carry i Raben.
Wydarzenie, które poprowadził dziennikarz i konferansjer Paweł Gołębski, zakończyło się kolacją połączoną z koncertem jazzowym i networkingiem.
 

GS1 to międzynarodowa organizacja z siedzibą w Brukseli (Belgia) i w Princeton (USA), która zarządza systemem GS1 w skali świata.
Polska dołączyła do organizacji GS1 w 1990 roku, a jej siedziba mieści się w Poznaniu. Do 2005 funkcjonowała pod nazwą Centrum Kodów Kreskowych, a obecnie jako GS1 Polska.
W ofercie GS1 znajduje się między innymi doradztwo przy wdrożeniu etykiety logistycznej GS1, weryfikacja jakości kodów, audyt traceability, czy rejestracja LEI.

04 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.