Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

KDK Events w projekcie „Wspólnie dla Zdrowia"

Agencja KDK Events z Warszawy była organizatorem konferencji, która odbyła się w ramach ogólnopolskiej debaty „Wspólnie dla Zdrowia". Konferencja odbyła się w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, uczestniczyło w niej prawie 1000 osób.
Oferta agencji została wybrana w wyniku przetargu ogłoszonego przez Ministerstwo Zdrowia.
 

Agencja była odpowiedzialna za kompleksową organizację i produkcję wydarzenia, w ramach którego odbyły się trzy bloki tematyczne: podstawowe zabezpieczenie zdrowotne, opieka wysokospecjalistyczna, zarządzanie systemem opieki zdrowotnej.
 

Podczas zorganizowanej w Łodzi debaty skupiono się na tematach - własność, zarządzanie i odpowiedzialność. Spotkanie otworzył profesor Łukasz Szumowski, minister zdrowia, który jest inicjatorem narodowej debaty o zdrowiu. W wydarzeniu wzięło udział 60 prelegentów nie tylko z Polski, lecz również zagranicy. Do dyskusji zaproszono między innymi Marię Rauch-Kallat, byłą minister zdrowia Austrii, która opowiedziała o reformie ochrony zdrowia w swoim kraju.
 

Konferencja była częścią ogólnopolskiej debaty „Wspólnie dla Zdrowia”, której celem jest wypracowanie systemu ochrony zdrowia, który zrównoważy potrzeby społeczne z możliwościami finansowymi i gospodarczymi państwa oraz zaangażowaniem kapitału społecznego.
 

Debata to cykl konferencji, które rozpoczęły się w czerwcu 2018 roku, a zakończą się w czerwcu 2019 roku. Odbyły się już trzy konferencje (w Warszawie, Krynicy-Zdroju i Łodzi), w planach są jeszcze cztery – w Lublinie, Gdańsku, Białymstoku i Warszawie. Na organizację każdej z nich Ministerstwo Zdrowia ogłasza odrębny przetarg.

12 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.