Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Realizacje

KDK Events zrealizowała Hackathon+

Agencja KDK Events na zlecenie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju była wykonawcą dwudniowego maratonu programowania Hackathon+. Spotkanie odbyło się w przestrzeni PGE Narodowego w Warszawie.

 

Celem wydarzenia było zaprogramowanie dostępności, czyli prototypów aplikacji lub serwisów internetowych, ułatwiających życie osobom z niepełnosprawnościami.
 Event zgromadził ponad 120 programistów i grafików z całej Polski. Zadaniem 23 zgłoszonych zespołów było zaprojektowanie wstępnej wersji aplikacji lub serwisu internetowego, który mógłby wpłynąć na ułatwienie życia osobom z niepełnosprawnościami w takich obszarach jak architektura, transport, edukacja, służba zdrowia, cyfryzacja, usługi.
 

Uczestnicy mogli liczyć na wsparcie 25 specjalistów z różnych dziedzin i różnych środowisk, w tym z takich firm technologicznych jak Nokia, Google, Microsoft czy Orange oraz z organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami. O ostatecznym werdykcie zadecydowało jury w 8-osobowym składzie. Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju, zainaugurował wydarzenie, a także wręczył laureatom nagrody w wysokości 20 tys. zł, 12 tys. zł i 8 tys. zł.
 

Agencja KDK Events była odpowiedzialna za produkcję i organizację eventu. Z ramienia agencji głównym koordynatorem wydarzenia była Magdalena Obrączka.

18 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.