Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

KDK Events zrealizowała Hackathon+

Agencja KDK Events na zlecenie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju była wykonawcą dwudniowego maratonu programowania Hackathon+. Spotkanie odbyło się w przestrzeni PGE Narodowego w Warszawie.

 

Celem wydarzenia było zaprogramowanie dostępności, czyli prototypów aplikacji lub serwisów internetowych, ułatwiających życie osobom z niepełnosprawnościami.
 Event zgromadził ponad 120 programistów i grafików z całej Polski. Zadaniem 23 zgłoszonych zespołów było zaprojektowanie wstępnej wersji aplikacji lub serwisu internetowego, który mógłby wpłynąć na ułatwienie życia osobom z niepełnosprawnościami w takich obszarach jak architektura, transport, edukacja, służba zdrowia, cyfryzacja, usługi.
 

Uczestnicy mogli liczyć na wsparcie 25 specjalistów z różnych dziedzin i różnych środowisk, w tym z takich firm technologicznych jak Nokia, Google, Microsoft czy Orange oraz z organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami. O ostatecznym werdykcie zadecydowało jury w 8-osobowym składzie. Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju, zainaugurował wydarzenie, a także wręczył laureatom nagrody w wysokości 20 tys. zł, 12 tys. zł i 8 tys. zł.
 

Agencja KDK Events była odpowiedzialna za produkcję i organizację eventu. Z ramienia agencji głównym koordynatorem wydarzenia była Magdalena Obrączka.

18 gru 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.