Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Realizacje

Endorfina events po raz kolejny dla T-Mobile

Agencja endorfina we współpracy z T-Mobile odpowiadała za realizację strefa #5G_LAB, która stanęła na warszawskim placu Defilad. Celem projektu było zaprezentowanie, czym jest sieć 5G i jakie korzyści niesie jej użytkowanie.

Strefa powstała na warszawskim placu Defilad i prezentowała zmiany, jakie za sprawą sieci 5G zajdą w różnych dziedzinach życia. Dzięki wykorzystanej technologii wirtualnej rzeczywistości (VR) zwiedzający mieli okazję wybrać się na wycieczkę, w trakcie której pokazane były możliwości i zastosowania superszybkiej sieci oraz to, jak może wyglądać inteligentne miasto przyszłości. Wśród atrakcji znalazły się także rozwiązania oparte na rozszerzonej rzeczywistości (AR) i mappingu 3D, które zaprezentowały, jak 5G może ułatwić codzienne życie. Strefa #5G_LAB była pierwszym miejscem, gdzie uruchomiona została polska sieć 5G.
 

Agencja endorfina events odpowiedzialna była za całość realizacji, począwszy od zapewnienia lokalizacji w centrum miasta, stworzenia konstrukcji strefy oraz jej wyglądu. Wszystkie przykłady wykorzystania 5G wewnątrz strefy wyprodukowało T-Mobile.
Strefa #5G_LAB działała w dniach 8 -31 grudnia 2018 roku.

02 sty 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.