Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem zorganizował Nowojorski Sylwester

Około 500 osób zgromadził sylwester zorganizowany w Centrum Kongresowym Gerlach w Nosalowym Dworze Resort & SPA w Zakopanem, który tym razem utrzymany był w wielkomiejskim klimacie Nowego Jorku.

 

Wielki Bal Sylwestrowy „New York New York” prowadzili Omenaa Mensha i Andrzej Sołtysik. O oprawę muzyczną zadbał zespół Bala Band wraz z Nickiem Sinclerem. W programie imprezy znalazło się także taneczne show niczym z Broadwayu oraz występ Natalii Kukulskiej.

 

Przygotowania do balu rozpoczęły się już wiosną 2018 roku, a prace bezpośrednio przygotowujące Centrum Kongresowe Gerlach na ten wieczór trwały cztery dni. Pracowało nad tym prawie 100 osób, a w stworzenie programu zaangażowanych było łącznie około 60 osób: artystów, choreografów, stylistów i animatorów.

 

Istotnym elementem produkcji była scenografia sceniczna, na którą składało się prawie 60 mkw. diody tworzącej ekrany, na których wyświetlane były animacje i wizualizacje przygotowane specjalnie pod nowojorski bal.

 

Resort Nosalowy Dwór zadbał również o najmłodszych gości, dla których przygotowano specjalne atrakcje i zabawy, pod opieką animatorów.

04 sty 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.