Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

Gwiazdka Volkswagen Poznań z agencją NCF

Volkswagen Poznań kolejny raz przygotował Gwiazdkę dla dzieci swoich pracowników. Tegoroczna edycja imprezy zorganizowana została pod hasłem Wielkie Igrzyska Olimpijskie Św. Mikołaja. Za organizację wydarzenia odpowiadała agencja NCF.

 

Na potrzeby wydarzenia przygotowano Miasteczko Olimpijskie, w którym znajdowała się ogromna strefa dla najmłodszych, a także wiele innych atrakcji w tym strefa chillout dla rodziców, gdzie przy dobrej kawie mogli oni obserwować swoje pociechy w trakcie zabawy.

 

Częścią przedsięwzięcia był także stadion olimpijski o powierzchni prawie trzy tysiące metrów kwadratowych, na którym rozgrywane były różnorodne dyscypliny sportowe, dostosowane dla dzieci od 3 do 14 lat.

 

Rozpoczęcie imprezy odbyło się także w stylu olimpijskim – była parada drużyn sportowych, na czele ze Świętym Mikołajem, oraz odpalenie znicza olimpijskiego. Całe spotkanie zorganizowane zostało w duchu sportowym, dlatego nie zabrakło zdrowego poczęstunku w postaci jabłek i mrożonych jogurtów z owocami, dostępna dla wszystkich była także woda w nieograniczonych ilościach.

 

Event zorganizowany został na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i przeprowadzony z podziałem na trzy tury dziennie, przez dwa dni. Łącznie ugoszczono sześć tysięcy dzieci i tyle samo opiekunów.

 

Ze strony agencji za kreację, scenariusz i reżyserię przedsięwzięcia odpowiadał Maciej Sobkowiak. Producentem eventu była Katarzyna Boszko.

08 sty 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.