Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

Otwarcie Moxy Katowice z Work & Fun

Warszawska agencja Work & Fun odpowiadała za organizację eventu otwarcia hotelu Moxy Katowice w Pyrzowicach. Obiekt to najnowsze przedsięwzięcie spółki Chopin Airport Development.

Oficjalne otwarcie hotelu Moxy Katowice odbyło się 18 października 2018 roku. Obecny był na nim prezes Chopin Airport Development Gheorghe Marian Cristescu. Organizacją wydarzenia zajęła się warszawska agencja Work & Fun.

Na początku imprezy czekały na wchodzących pokazy magii połączonej z ą demonstracją sztuczek z ogniem – połykania ognia i podpalania ciała. Następnie miał miejsce teatr cieni, który w przekształcił się w pokaz tańca. Grupa taneczna zaczęła swoje show, przebijając się przez ekran będący tłem dla działań aktorów teatru cieni. Towarzyszyło temu konfetti oraz efekty świetlne. Grupa ta składała się z tancerzy ze znanych programów jak „Mam talent”, „You Can Dance” oraz „Tylko taniec”.

Kulminacyjnym momentem wydarzenia był koncert zespołu „Me, Myself and I”. Grupa porwała publiczność swoją muzyką, wywodzącą się korzeniami z human beatbox i vocal groove, czyli opartą tylko na ludzkim głosie bez użycia instrumentów.
W programie wieczoru znalazły się także występy DJ-skie, pokazy barmańskie czy degustacja drinków serwowanych z nostalgicznego Prosecco Van’a. Rozstawione wokół hotelu foodtrucki oferowały gościom różnorodne dania.
Jak podkreślają organizatorzy, po licznie przybyłych gościach, którzy pozostali na miejscu do późna, imprezę otwarcia hotelu Moxy Katowice należy uznać za udaną.

28 sty 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.