Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

Night of the Arts: agencja Exclusive Event dla Alior Leasing

Agencja Exclusive Event była odpowiedzialna za organizację Night of the Arts dla firmy Alior Leasing, która odbyła się 2 lutego 2019 w Galerii Szyb Wilson w Katowicach. Event skierowany był jedynie 150 gości, ale jego oprawa przypominała duże koncerty gwiazd.
 
Agencja została wybrana do realizacji wydarzenia na podstawie konkursu ofert.
 
Częścią evntu Night of the Arts był Koncert Legend Muzyki Rozrywkowej. Na trzypoziomowej scenie wystąpiła 40-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej w towarzystwie takich artystów jak Kasia Moś, Piotr Cugowski, Janusz Radek, Juan Carlos Cano, Kuba Jurzyk, czy Szymon Grzybacz.
Mistrzem ceremonii był dyrygent Przemysław Piotr Pasternak, a wydarzenie poprowadziła Anna Popek. Koncert trwał 120 minut. Zaproszeni goście mieli okazję posłuchać przebojów największych legend muzyki rozrywkowej, zostali też zaproszeni na parkiet, gdzie w towarzystwie wokalistów, tancerzy formacji Atelie oraz akrobatów grupy Everest – czyli łącznie 60-osobowej grupy artystów – mogli bawić się i cieszyć wyjątkową atmosferą imprezy.
 
Scenografia sceniczna była dziełem GMB Pro Sound & Focus Light Team. Przestrzeń, w której odbywał się event, nie należała - jak zaznacza oranizator - do tuzinkowych, zarówno pod kątem wizualnym, jak i logistycznym (utrudnienia w montażach z racji schodów, które prowadzą do galerii, brak ogrzewania oraz skomplikowana infrastruktura pod kątem garderób, zapleczy itp.). Nad eventem pracowało łącznie około 200 osób.
 
Adriana Piekarska – reżyser i producent wydarzenia - planuje wyjść ze swoim autorskim projektem Night of the Arts zarówno na polskie, jaki i zagraniczne sceny muzyczne.
 
–  Pomysł na tego typu przedsięwzięcie powstał w mojej głowie podczas koncertu Tribute to Michael Jackson, kiedy to, wraz z moimi dziewczynami z teamu, nie umiałyśmy usiedzieć na krzesełkach, bo nogi same wyrywały się do tańca, a jednak - biletowany koncert nobilituje i nie bardzo jest miejsce na szaleństwo, chociażby z racji przestrzeni, jaką ma do dyspozycji gość wydarzenia … - wtedy postanowiłam, że chcę dać ludziom możliwość doświadczyć czegoś WIĘCEJ… czegoś, co pozostanie w sercu jeszcze dłużej… czegoś, co doprowadzi do ciarek na dosłownie całym ciele … i ot taka wizja stosunkowo szybko musiała zobaczyć światło dzienne… – opowiada Adriana Piekarska, 
06 lut 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.