Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Stadion Podskarbińska

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Realizacje

KDK po raz trzeci realizatorem pikniku Poznaj Dobrą Żywność

Foto: Nel Gwiazdowska
Agencja KDK Events zrealizowała wydarzenie, którego organizatorami był Totalizator Sportowy i Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Piknik Poznaj Dobrą Żywność „Polska smakuje”.
 
Było to święto polskiej żywności, które odbyło się 11 maja 2019 roku na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.
Agencja została wybrana do realizacji tego zadania w wyniku rekomendacji. Było to już trzecie zlecenie dla KDK dotyczące tego wydarzenia. Agencja była odpowiedzialna za scenariusz i atrakcje na scenie, zarządzanie ponad 100 wystawcami, rozplanowanie przestrzeni eventowej, koordynację eventu a także za zapewnienie animacji i atrakcji dodatkowych oraz za stworzenie minizoo.
 
Podczas pikniku ponad 100 wystawców zaprezentowało produkty oznaczone znakiem Poznaj Dobrą Żywność, produkty tradycyjne, regionalne i ekologiczne. Stoiska przygotowały organizacje, stowarzyszenia i instytucje branżowe, instytuty naukowe oraz muzea rolnicze.
 
W programie pikniku znalazły się pokazy kulinarne, pokaz zabytkowych maszyn i urządzeń rolniczych, prezentacja ofert gospodarstw agroturystycznych, a także wystawa zwierząt hodowlanych. Na  najmłodszych czekały gry, warsztaty i zabawy.
Prezentowały się także zespoły muzyczne ze szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Występy muzyczne oraz taneczne połączone były z warsztatami nauki tańca oraz śpiewu.
 
Rozegrano także II etap Konkursu Kulinarnego „Bitwa Regionów” (etap mazowiecki), organizowany przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa dla Kół Gospodyń Wiejskich, podczas którego 10 najlepszych kół gospodyń wiejskich z województwa zaprezentowało wybraną przez siebie potrawę charakterystyczną dla tradycji kulinarnych swojego regionu.

Tegoroczny piknik odbył się w roku obchodów 80-lecia powstania Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, a specjalnym wydarzeniem była gonitwa o puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Wszystkie imprezy, które odbyły sie w ramach pikniku, odwiedziło w sumie ponad 16 tysięcy osób.
13 maj 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.