Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Realizacje

Horeca Group dla Volvo Trucks i Renault Trucks

Agencja Horeca Group zorganizowała dla swojego kluczowego klienta – Grupy Volvo (Volvo Trucks i Renault Trucks) największe w roku, doroczne spotkanie pracowników Kick – Off 2019.
 
W 3-dniowym wydarzeniu w Hotelu Warszawianka wzięło udział 300 osób. Konferencja odbyła się pod hasłem „Drive Ahead” i składała się z części merytorycznej, warsztatowej oraz ceremonii rozdania nagród. Zarząd firmy podsumował mijający rok i wyznaczył nowe cele. Wydarzeniu towarzyszyła oprawa wizualna w postaci animacji i filmów przygotowanych przez Horeca Group.
 
W drugiej części uczestnicy wysłuchali motywującego wystąpienia Marcina Prokopa, a następnie wzięli udział w warsztatach integracyjnych „Wojownicy w Biznesie”, przygotowanych przez Iwonę Guzowską. Kluczowym ich elementem była gra strategiczna inspirowana hasłem konferencji „Drive Ahead”. Uczestnicy wcielili się w wojowników, którzy w toku gry przemieniają się i adaptują do zmieniających się warunków. Gracze nie tylko musieli wyznaczyć sobie cel, ale także dostosowywać się do nowych warunków. 
Wieczorem w trakcie uroczystej gali wręczone zostały nagrody dla najlepszych pracowników, co stało się już tradycją firmy Volvo Group.
 
Muzyczną oprawę galę przygotował zespół Drugi Tydzień, z udziałem Patrycji Markowskiej. Oprawę multimedialną i scenotechnikę oraz realizację live zapewniła firma Visionlite. Podczas eventu wykorzystany został ekran diodowy o powierzchni 60 mkw.
04 czer 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.