Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

Amazon Web Services Global Summit z Belvedere Catering by Design

Belvedere Catering by Design zrealizowało obsługę cateringową konferencji AWS Summit, która w przestrzeniach Expo XXI Warszawa zgromadziła 2200 uczestników z regionu Europy Centralnej i Wschodniej.

30 maja 2019 r. w Expo XXI Warszawa, po raz pierwszy w Polsce, miała miejsce światowa, technologiczna konferencja Amazon Web Services Global Summit. Organizatorem wydarzenia był największy, globalny dostawca chmury obliczeniowej, skupiający entuzjastów i specjalistów cloud computingu.
Za oprawę cateringową eventu odpowiadało Belvedere Catering by Design.


Wychodząc naprzeciw potrzebom uczestników związanym z przemieszczaniem się na liczne panele, prezentacje i spotkania Belvedere zaaranżowało oprawę w formule grab&go.
Zaproponowano  stanowiska z urozmaiconym menu w tym, zgodnie z trendami kulinarnymi – z dużym udziałem dań wegetariańskich.
Spośród dań ciepłych powodzeniem cieszyły się hamburgery z wołowiną, a w wydaniu vege - z kozim serem i konfiturą z fig, oraz fricasse z kurczaka z warzywami. Na zimno podano różnorodne kanapki (wrapy, tortille, bruschetty) i sałatki. Na deser idealnym rozwiązaniem grab&go okazały się mini pączki z różnym nadzieniem.
W trosce o środowisko naturalne Belvedere zapewniło naczynia i sztućce wykonane z papieru i drewna, w pełni biodegradowalne, co zostało docenione przez gości z całego świata.

17 czer 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.