Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Realizacje

70-lecie Herbapolu z agencją A&A

Trasa road show marki Herbapol z okazji 70-lecia...
Z okazji jubileuszu zaprojektowane zostało...
W ramach jubileuszu 70-lecia firmy Herbapol w lipcu i sierpniu siedem nadmorskich miejscowości odwiedzi Herbapol Food Truck. Za kreację i produkcję wydarzenia odpowiada agencja eventowa A&A.
 
Agencja została wybrana do realizacji w wyniku przetargu. Przedsięwzięcie rozpoczeło się 6 i 7 lipca 2019 we Władysławowie, w kolejne weekendy będzie gościć w Juracie, Jastarni, Jastrzębiej Górze, Łebie, Gdyni oraz Sopocie (dwa razy). 
W miejscowościach tych organizowane będą Strefy Natury z darmowymi atrakcjami dla całych rodzin, takimi jak hula hop, dziecięcy tor przeszkód, frisbee, ringo, piłka, kącik gier planszowych, gry miejskie dla dzieci, plecenie wianków oraz gifbudka.
Będzie można spróbować gofrów z produktami dżemowymi Herbapolu, a także takich nowości jak herbatki na zimno oraz napoje ziołowe i herbaciane. Serwowane będą napoje z syropami owocowymi oraz herbatki marki Herbapol. W wybranych miastach animacje odbywać się będą w ramach akcji „Scena Kulturalna”.
 
Natomiast jesienią działania jubileuszowe będą wsparte komunikacją w prasie, a na rynku pojawi się limitowana edycja produktów, nawiązująca do 70-letniej historii marki na polskim rynku. Z okazji jubileuszu zaprojektowane zostało okolicznościowe logo Herbapolu.
Za wsparcie PR wydarzenia odpowiada agencja Big Picture.
07 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.