Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Realizacje

endorfina events dla Rzeczpospolitej na Forum Ekonomicznym

Podczas XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju powstał Salon „Rzeczpospolitej”. Za koncepcję kreatywną i koordynację działań aktywacyjnych odpowiadała agencja endorfina events, strefa powstała we współpracy z Grupą MTP.

Ruszyło XXIX Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju. „Rzeczpospolita” jak co roku relacjonuje najważniejsze informacje ze spotkania, zwanego polskim Davos. Część paneli dyskusyjnych tegorocznego forum odbędzie się w Salonie Rzeczpospolitej na krynickim deptaku, zaprojektowanym przy współpracy z działem marketingu Gremi Media i koordynowanym przez endorfina events, a wykonanym we współpracy z MTP.

Jak podaje agencja endorfina events, Salon został stworzony z myślą o uczestnikach krynickiego forum. Otwarta, zielona i wypełniona drewnem przestrzeń ma zachęcać do odwiedzenia. Salon „Rzeczpospolitej” przez najbliższe dni ugości także szereg specjalistów, którzy opowiedzą m.in. o sieci 5G, czy statusie polskich firm za granicą. Forum Ekonomiczne w Krynicy trwa do czwartku 5 września.

04 wrz 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.