Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Realizacje

Sportowy guest experience w Novotel Gdańsk Centrum

Lidia Czarnecka w Pokoju Maratońskim, w Novotel...
Lidia i Rafał Czarneccy – utytułowane małżeństwo...

Zespół Novotel Gdańsk Centrum przygotował specjalny Pokój Maratoński dla uczestników wydarzeń sportowych. Inicjatywa nawiązuje do filozofii marki, zgodnie z którą czas spędzony w Novotelu sprzyja relaksowi, budowaniu dobrych relacji z najbliższymi i nowymi znajomymi oraz integrowaniu lokalnych społeczności. 


Zgodnie z ideą guest experience, hotele Novotel nieustannie proponują gościom coraz bardziej spersonalizowaną ofertę m.in. witając podróżnych listami powitalnymi, drobnymi upominkami czy poczęstunkiem. Nawiązując do swojego zaangażowania w Gdański Maraton, Novotel Gdańsk Centrum postanowił stworzyć Pokój Maratoński i podarować wyjątkowe doświadczenia parze szczególnych gości.


W pokoju zamieszkali Lidia i Rafał Czarneccy – utytułowane małżeństwo biegaczy, którzy wspólnie pokonują z sukcesami długie dystanse. W kwietniu wygrali Gdańsk Maraton w kategorii open, a przy okazji startu w Maratonie Solidarności zatrzymali się w Novotel Gdańsk Centrum, ponownie odnosząc kolejne sukcesy sportowe.
W specjalnie przygotowanym Pokoju Maratońskim na parę biegaczy czekały pamiątkowe zdjęcia z Gdańsk Maratonu oraz specjalnie dla nich wstawka slow food. Hotel zadbał również o akcesoria do ćwiczeń, aktualną prasę biegową, mapki z trasami biegowymi. Dodatkowo Mistrz Polski w Maratonie z 2010 i 2009 roku, trener Radosław Dudycz, przekazał zdjęcie z dedykacją.


Jak podkreśla Krystian Kubas, kierownik ds. hotelowych Novotel Gdańsk Centrum: – Reprezentując markę Novotel zależy nam na zachęcaniu ludzi do spędzania czasu w wartościowy sposób, sprzyjający pielęgnowaniu relacji z przyjaciółmi nowymi znajomymi. Pokój Maratoński to uhonorowanie kilku tysięcy osób biorących udział w biegu – naszych gości, naszych pracowników, mieszkańców trójmiasta, sympatyków sportu.
Akcja wzbudziła wśród hotelowych gości pozytywne emocje. Nie zabrakło wzruszeń i pamiątkowych fotografii.

08 wrz 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.