Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Realizacje

Konferencja #MojaSuperMoc z Fabryką Eventów

fot. Renata Świątecka, Foto Artistica

Konferencja motywacyjna #MojaSuperMoc była częścią realizowanego na rzecz fundacji Rak’n’Roll projektu #KobiecyElement, który wspiera kobiety dotknięte chorobami nowotworowymi. Inicjatorami i pomysłodawcami projektu są Leszek Stanek oraz firma Elfa Pharm Polska. Za organizację wydarzenia odpowiedzialna była Fabryka Eventów.   

Pierwszy etap przedsięwzięcia skupiał się na warsztatach dla rodziny, przyjaciół i najbliższych osób chorujących na nowotwory i koncentrował się na towarzyszeniu w chorobie i wspólnym wychodzeniu z niej. Natomiast weekendowa konferencja #MojaSuperMoc, z której dochód został przekazany na działalność Rak’n’Rolla, koncentrowała się na skierowanych do kobiet wykładach, ćwiczeniach i warsztatach, przede wszystkim motywacyjnych, ale także dotyczących zdrowia, m.in. odpowiedniej diety. 
 
Wśród prelegentów znalazły się m.in. pisarka Katarzyna Grochola, rysowniczka Marta Frej, aktorka Olga Bołądź, manager kultury Roma Gąsiorowska, mentorka Paulina Smaszcz-Kurzajewska, fotografka Izabela Grzybowska i terapeuta Julia Mikołajczyk. Podczas gali #MojaSuperMoc wystąpiła Mery Spolsky.  
Wydarzenie odbyło się w MsMermaid Conferance Center w Warszawie, w dniach 16-17 listopada 2019 r. Organizatorzy zapowiedzieli, że następnej edycji wydarzenia możemy się spodziewać już na wiosnę.

21 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.