Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Realizacje

Dwa sylwestry, w hotelach w Zakopanem i Łodzi z Fabryką Eventów

„Welcome To The Club” - sylwester w Aries Hotel &...
„Saturday Disco Fever” - sylwester w DoubleTree...

Agencja Fabryka Eventów była współorganizatorem dwóch bali sylwestrowych – w Aries Hotel & Spa Zakopane i DoubleTree by Hilton Hotel Łódź.
 

Po raz kolejny Platan Hotels & Resorts zaprosił agencję Fabryka Eventów do współpracy przy organizacji zabawy sylwestrowej w Aries Hotel & Spa Zakopane. Agencja została również współorganizatorem projektu sylwestrowego w DoubleTree by Hilton Hotel Łódź.


Obydwie zabawy sylwestrowe odbyły się w klimacie disco W Aries Hotel & Spa Zakopane agencja zorganizowała imprezę pod hasłem „Welcome To The Club” w rytmie legendarnego nowojorskiego klubu „Club54”, zaś w Łodzi tematem przewodnim był „Saturday Disco Fever”.

 

Prowadzącym w Zakopanem był prezenter i animator Robert Jarek. Oprawę artystyczno-wokalną zapewnili artyści „Brodway w Polsce” pod okiem Jakuba Wociala, zaś dodatkowo oprawę taneczną w Łodzi zapewnili tancerze pod wodzą choreografa Santiago Bello, a w rolę wyjątkowej klubowej DJ’ki, wcieliła się Benita. Jak informuje Jacek Daniel Henning z Fabryki Eventów, sylwester w Łodzi był nie lada wyzwaniem z uwagi na skalę, mianowicie tego wieczoru w łódzkim Hiltonie bawiło się ponad 700 osób
 

Fabryka Eventów odpowiedzialna była za oprawę artystyczno-scenograficzną jak również techniczną obydwu imprez, a – jak zaznacza Jacek Daniel Henning – liczby kul dyskotekowych, jaka zawisła pod sufitami nie można zliczyć.

09 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.