Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Realizacje

Empik zrealizuje wybrane spotkania autorskie online

W związku z aktualną sytuacją w kraju sieć Empik podjęła decyzję o odwołaniu wszystkich spotkań autorskich zaplanowanych w salonach stacjonarnych do 14 kwietnia włącznie. W tym czasie marka zaproponuje klientom alternatywny sposób obcowania z kulturą. W dniach 24-26 marca wybrane spotkania odbędą się online i będą transmitowane na żywo na Facebooku.

Empik, który na co dzień organizuje spotkania autorskie w salonach stacjonarnych w całej Polsce, postanowił przenieść wybrane wydarzenia do sfery online i zaprasza do aktywnego uczestnictwa w transmisjach na żywo na profilu Facebook.com/Empikcom.

W trzech e-spotkaniach, które odbędą się w dniach 24-26 marca o godz. 18:00 uczestniczyć będą Katarzyna Puzyńska, Janina Bąk i Anna Ficner-Ogonowska. Autorki opowiedzą o nowo wydanych książkach i odpowiedzą na pytania zadawane w komentarzach. Rozmowy poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka Radia ZET.

20 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.