Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Realizacje

Męskie Granie w domu – event online z agencją Live

Agencja Live, która jest realizatorem Męskiego Grania dla marki Żywiec zorganizowała wydarzenie online - Męskie granie w domu. W ramach eventu zagrali: Sorry Boys, Król, Bass Astral x Igo, Daria Zawiałow, Mela Koteluk i Artur Rojek.
 
Biorąc pod uwagę obecne warunki, związane z epidemią koronawirusa i odwołaniem wszelkich wydarzeń i koncertów, marka Żywiec, jako sponsor trasy Męskie Granie, razem z Onet i Artystami zdecydowała się zorganizować cykl online’owych koncertów.
 
Pierwsze wydarzenie z cyklu „Męskie Granie w domu” odbyło się 29 marca 2020 roku, kolejne – 2 kwietnia, 5 kwietnia, 9 kwietnia, 16 kwietnia oraz 19 kwietnia 2020.
 
By zachować wszelkie środki ostrożności i spełnić wymogi bezpieczeństwa podczas pandemii, koncerty odbyły się na żywo, z domów artystów, przy użyciu najnowszych technologii, umożliwiających brak fizycznego kontaktu pomiędzy artystami i ekipą grupy ATM realizującą koncerty.
 
Przed drzwi artystów został dostarczony dokładnie zdezynfekowany sprzęt, który każdy z nich instalował samodzielnie, korzystając ze zdalnych instrukcji producenta. Wóz transmisyjny z ograniczoną do minimum ekipą (pracującą w maseczkach i rękawiczkach) wypuszczał miksowany na żywo materiał.
 
Koncertom i transmisji towarzyszy zbiórka pieniędzy zorganizowana przez siepomaga.pl, dzięki której setki tysięcy osób wsparło walkę z epidemią koronawirusa i przekazało pieniądze na doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt.
22 kwi 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.