Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

Cykl webinariów PARP organizowany przez KDK Events

Agencja KDK Events odpowiada za kompleksową organizację cyklu edukacyjnych wideokonferencji dla przedsiębiorców pod tytułem „Tarcza antykryzysowa dla biznesu” dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 
 
Cykl jest kolejną edycją, wspólnych konferencji dla przedsiębiorców Ministerstwa Rozwoju i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, który w tym roku ze względu na epidemię COVID-19 odbywa się online. Tematyką webinariów są wybrane narzędzia z rządowej tarczy antykryzysowej i finansowej, mające pomóc przedsiębiorcom w walce z gospodarczymi skutkami wywołanymi przez pandemię koronawirusa.
 
Pierwsze spotkanie miało miejsce 26 maja, ostatnie odbędzie się na ósmego lipca.
 
Podczas wydarzenia wystąpili i wystąpią eksperci z zakresu m.in. prawa pracy, finansów, ekonomii i zamówień publicznych. Będą rozmawiać o rządowych rozwiązaniach osłonowych dla przedsiębiorców poszczególnych branż i podmiotów, a także o instrumentach, które mają być impulsem dla rozwoju gospodarki osłabionej pandemią.
 
Za organizację cyklu odpowiedzialna jest agencja KDK Events. Zajmie się ona stworzeniem sceny i scenografii, reżyserią, streamingiem Live 20 wydarzeń oraz implementacją playera z napisami Live i tłumaczeniem migowym. Agencja odpowiada również za produkcję zwiastunów, tworzenie animacji, rekrutację uczestników, działania PR oraz zakontraktowanie ekspertów, moderatorów i prelegentów.
 
Partnerami cyklu, odpowiedzialni za wybrane obszary tarczy są: Ministerstwo Finansów, Krajowa Administracja Skarbowa, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Agencja Rozwoju Przemysłu, Polski Fundusz Rozwoju, Urząd Zamówień Publicznych, Bank Gospodarstwa Krajowego, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
 
Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
23 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.