Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

KDK Events ponownie dla Fundacji DKMS

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Dawcy Szpiku, agencja KDK Events we współpracy z Fundacją DKMS zorganizowała spotkanie dla dawców szpiku. Agencja KDK Events odpowiedzialna była za kompleksową organizację przedsięwzięcia. Wydarzenie było zrealizowane w formule eventu online, w warszawskim Otako studio.

Do zadań KDK Events należało min: organizacja wydarzenia na wirtualnej platformie z systemem integracji między uczestnikami, kreacja oprawy wizualnej, streaming części oficjalnej z profesjonalnego studia do transmisji live.
– Połączenie produkcji ze studio z możliwościami wirtualnej platformy to jest dokładnie ta jakość, o którą walczymy przy eventach online. Szczególnie w przypadku grupy docelowej, która jest mocno zaangażowana i potrzebuje zaawansowanych technologicznie narzędzi do networkingu – mówi Michał Michałowski, senior partner KDK Events

W spotkaniu udział wzięli dawcy, eksperci ze środowiska medycznego, partnerzy Fundacji DKMS oraz pracownicy fundacji.
– Ogólnopolski Dzień Dawcy Szpiku to dla nas okazja do podzielenia się wyjątkowymi historiami Dawców i docenienia tych wspaniałych osób, które podarowały szansę na życie Pacjentom chorym na nowotwory krwi. Od kilku lat w ramach świętowania poza wysyłkami kreatywnymi do Dawców szpiku, organizowaliśmy dla nich spotkania, które umożliwiały Dawcom poznanie się i wymianę doświadczeń. W tym roku ze względu na pandemię, zdecydowaliśmy się przenieść wydarzenie do online’u – mówi Sara Drobniak, opiekun Klubu Dawcy Fundacji DKMS.

Agencja była odpowiedzialna również za stworzenie koncepcji „wysyłki kreatywnej” do ponad 8000 faktycznych Dawców. Jej celem jest docenienie osób, które oddały szpik lub komórki macierzyste, żeby pomóc swoim „bliźniakom genetycznym” w walce z nowotworami krwi.

Ogólnopolski Dzień Dawcy Szpiku, który przypada 13 października, to święto wszystkich osób, które już oddały komórki macierzyste bądź szpik dla pacjentów potrzebujących przeszczepienia. Są one współautorami sukcesu transplantologii szpiku i krwiotwórczych komórek macierzystych. Fundacja DKMS z okazji Ogólnopolskiego Dnia Dawcy Szpiku po raz kolejny organizuje również akcję edukacyjną pod nazwą Październik Miesiącem Świadomości Idei Dawstwa Szpiku.
Spotkanie online odbyło się 10 października 2020 roku.

12 paź 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.