Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

PKN Orlen zakończył road show prezentujący bolid Alfa Romeo Racing

W ciągu czterech miesięcy, blisko pół miliona osób w różnych częściach Polski obejrzało bolid Alfa Romeo Racing Orlen. Akcja PKN Orlen zakończyła się 20 grudnia.

Trasa po Polsce prowadziła przez siedem województw. Początek miał miejsce podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu. Później bolid odwiedzał stacje paliw w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Zanim maszyna zespołu ze szwajcarskiego Hinwil trafiła do siedziby głównej PKN Orlen w Płocku, była elementem uświetniającym zawody ROTAX Max Challenge na Torze Poznań, jednej z najważniejszych imprez w polskim świecie kartingu. Bolid był prezentowany także w Rzeszowie, Gdańsku i Machnaczu niedaleko Włocławka – przy Autostradzie A1. Warszawskie Centrum Olimpijskie, siedziba PKOl było ostatnim przystankiem akcji.

Poza Formułą 1 PKN Orlen angażuje się m.in. w takie dyscypliny motosportu, jak rajdy, żużel, F1H2O, akrobacje lotnicze, a także siatkówkę, lekkoatletykę, kolarstwo, piłkę nożną, piłkę ręczną. Jest również sponsorem strategicznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Alfa Romeo Racing Orlen to zespół z kilkudziesięcioletnią tradycją w Formule 1. Od początku sezonu 2020 PKN ORLEN posiada status sponsora tytularnego teamu, a funkcję kierowcy testowego pełni jedyny Polak w historii tej dyscypliny, Robert Kubica. Wraz z zawodnikiem ORLEN Team w skład drużyny wchodzą także Włoch Antonio Giovinazzi i Fin Kimi Räikkönen, mistrz świata z 2007 roku.

20 gru 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.