Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

Gawra Warszawska dla M1

Agencja Gawra Warszawska na zlecenie sieci M1 zrealizowała dwie świąteczne akcje promocyjne.

Od 7 do 23 grudnia w centrach handlowych w Markach, Radomiu, Poznaniu, Krakowie, Zabrzu i Czeladzi powstały stoiska „Poczta Mikołajowa”. Każdy, kto zrobił zakupy w galerii, mógł udać się do punktu, w którym pomocnicy Mikołaja pakowali świąteczne prezenty. Dodatkowo na życzenie klientów pomagały w nadaniu przesyłki kurierem. Przez cały czas trwania akcji hostessy we wszystkich punktach zapakowały ponad dziewięć tysięcy prezentów.

Drugą grudniową realizacją agencji była akcja „Choinki za paragony”. Promocja trwała od 10 do 23 grudnia. Tym razem klienci dokonujący zakupu za minimum 300 złotych po okazaniu paragonu otrzymywali kupon uprawniający do odbioru choinki. Promocja odbywała się w ośmiu centrach: w Poznaniu, Radomiu, Łodzi, Częstochowie, Zabrzu, Czeladzi, Krakowie i Bytomiu. W wyniku tej akcji klienci odebrali aż 6550 drzewek.

– Same akcje promocyjne nie wydawały się być skomplikowane, jednak w obecnych warunkach nasz zespół po raz kolejny musiał wykazać się wyjątkowym zorganizowaniem i zaangażowaniem. Jak wiemy, otwarcie galerii nastąpiło praktycznie z dnia na dzień. Dla nas oznaczało to zaledwie kilka dni na przygotowanie projektu stoisk, rekrutację hostess, zapewnienie materiałów niezbędnych do działania strefy oraz zaplanowanie pełnej logistyki we wszystkich miastach – opisuje prace przy projekcie dyrektor zarządzający agencji Dawid Sobieraj.

– Agencja zdecydowanie sprostała naszym wymaganiom. Mimo bardzo ograniczonego czasu, Gawra Warszawska zrealizowała dla nas łącznie 14 akcji jednocześnie, co może świadczyć tyko o ich profesjonalizmie i partnerskim podejściu do biznesu  – dodaje Urszula Porębska, dyrektor marketingu w Metro Properties, zarządcy M1.

 

13 sty 2021
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.