Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

endorfina events zorganizowała spotkanie integracyjne dla Sygnity

Na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyło się spotkanie integracyjne Grupy Sygnity. W wydarzeniu wzięło udział 1300 pracowników z całej Polski. Za logistykę, kreację oraz realizację wydarzenia odpowiedzialna była agencja endorfina events.

Event był podzielony na część oficjalną – na której zaprezentowano, m.in. nową identyfikację wizualną i pozycjonowanie marki – oraz obfitującą w atrakcje część nieoficjalną. Gościem specjalnym spotkania był trener reprezentacji Polski w piłce nożnej Jerzy Engel.
Największym wyzwaniem dla endorfina events była logistyka wydarzenia – zadbanie o sprawne przemieszczanie się gości po Stadionie Narodowym, w dwóch oddalonych częściach obiektu: Galerii i Biznes Klubie – oraz zorganizowanie transportu i noclegu dla osób z 14 regionów Polski.

Dużą pomocą w organizacji i obsłudze logistycznej przedsięwzięcia, jak informują organizatorzy, była stworzona specjalnie na potrzeby spotkania, platforma online, za pomocą której każdy pracownik mógł się zarejestrować, ustalić zakwaterowanie i transport, a także wybrać jedną z oferowanych podczas czasu wolnego atrakcji (jazda na łyżwach, wycieczka po Stadionie Narodowym lub strefa chillout). Za pomocą platformy odbyło się również głosowanie na gwiazdę wieczoru - ponad 600 z 1300 osób wybrało zespół Dżem.
Uczestnicy spotkania za pomocą platformy mieli też stały dostęp do swojego internetowego profilu z potrzebnymi informacjami dotyczącymi logistyki całego eventu.
Event odbył się 15 stycznia 2015 r.

 


29 sty 2015
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.