Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

endorfina events zorganizowała Infiniti Concept Night

Otwarcie nowego salonu Infiniti w Sosnowcu było połączone z polską premierą modelu QX30 Concept Car. Za logistykę, kreację oraz realizację wydarzenia odpowiedzialna była agencja endorfina events.

Wydarzenie składało się z dwóch części – 19 maja rano odbyła się konferencja prasowa dla dziennikarzy, a wieczorem miało miejsce oficjalne otwarcie nowego, przepełnionego duchem japońskiej technologii salonu Infiniti w Sosnowcu. Atrakcją eventu był premierowy w Polsce pokaz nowego modelu Infiniti – QX30 Concept Car, który – jak informują organizatorzy – z zachwytem przyjęto podczas Genewa Motor Show i New York International Auto Show. Pokazowi towarzyszył autorski show taneczny wyreżyserowany przez Mateusza Polita. Podczas wieczoru miała miejsce również prezentacja pozostałych modeli Infiniti. Gospodarzem spotkania był Adam Kornacki, a wieczór umilała muzyka na żywo, na laserowej harfie.
Agencja endorfina events odpowiadała za koncepcję i koordynację wydarzenia w tym za scenariusz, kreację i całą produkcję wraz z logistyką.

 


30 maj 2015
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.