Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

endorfina events realizuje H&M Loves Music Warsaw

Wystartował cykl imprez muzycznych H&M Loves Music Warsaw. Na Wisłę, 5 czerwca wypłynęła scena, z której w piątkowe i sobotnie wieczory będzie rozbrzmiewać muzyka. H&M Loves Music Warsaw potrwa do końca czerwca. Agencja endorfina events jest pomysłodawcą konceptu kreatywnego oraz odpowiada za kompleksową realizację eventów.

Prom z umieszczoną na nim sceną muzyczną przybił do brzegu w okolicy warszawskich klubów Pomost 511 i Temat Rzeka. Zagrają na niej polscy i zagraniczni artyści, m.in.: The Dumplings, KAMP!, Natalia Przybysz, Wojtek Mazolewski, Gnucci, Vanilla Ace, Robosonic, Riva Starr, Last Robots, Ex Boyfriends, Bartek Winczewski, Miko Czajkowski, Dudekk, DJ Kuvau i wielu innych.
endorfina events jest pomysłodawcą konceptu kreatywnego eventów, który został dopracowany we współpracy z działem marketingu H&M Polska. Agencja była odpowiedzialna za: stworzenie line-upu (dobór artystów oraz koordynację ich obecności w Warszawie, w tym loty i noclegi), dobór partnerów wydarzenia, scenografię i współpracę przy projekcie, budowie sceny, opracowanie key visuala H&M Loves Music Warsaw oraz kompleksową logistykę realizacji projektu.
– Od początku wiedzieliśmy, że organizacja tego wydarzenia, zwłaszcza pod względem formalności, będzie dużym wyzwaniem. Pływająca scena to dużo więcej niż pomysł, scenografia, nagłośnienie i oświetlenie. Musimy spełnić ogrom wymogów formalnych i urzędowych, wynająć prom oraz miejsce do jego zacumowania. Kolejną kwestią jest obsługa techniczna i sanitarna na pokładzie barki oraz wszelkie wyzwania związane z zabezpieczeniem evetów, zarówno na barce, jak i uczestników – mówi Michał Kaleta, dyrektor operacyjny endorfina events. – Realizacja tak wyjątkowych projektów we współpracy z otwartym na odważne pomysły klientem to największa satysfakcja w naszej pracy – dodaje.
H&M Loves Music Warsaw to następny krok w globalnym projekcie muzycznym prowadzonym od sześciu lat przez H&M. W 2014 roku agencja endorfina events współpracowała przy realizacji H&M Loves Music w Rumuni.

LINE UP H&M LOVES MUSIC WARSAW

  • 12.06. Temat Rzeka: The Dumplings + Gnucci (Live) + Dj Spoek + DJ Wilk + Bartek Winczewski
  • 13.06. Temat Rzeka: Vanilla Ace/Robosonic + Miko Czajkowski + DJ Chriss Jaxx
  • 19.06. Pomost 511: Lone + Bert + Lay DJ + Homer + Eklektik Selektah
  • 20.06. Pomost 511: Wojtek Mazolewski & Natalia Przybysz + Am Radio + FOX + Dudekk
  • 26.06. Temat Rzeka: KAMP! + Riva Starr + Last Robots + Chriss Jaxx + Bartek Winczewski
  • 27.06. Pomost 511: Gala live + Ex Boyfriends + DJ Kuvau + Miko Czajkowski

 


07 czer 2015
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.