Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza

Łomnica k.Karpacza (dolnośląskie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

endorfina events kolejny raz dla Ekstraklasy

Agencja endorfina events na zlecenie i przy współpracy z Ekstraklasą SA zrealizowała uroczystość wręczenia medali i Trofeum Mistrza Polski w piłce nożnej oraz uroczystą Galę Ekstraklasy. Agencja odpowiadała za koncept kreatywny, scenografię, logistykę oraz kompleksową realizację tych wydarzeń trzeci rok z rzędu.
.
Zakończenie sezonu piłkarskiej Ekstraklasy oraz wręczenie nagród dla najlepszych zawodników sezonu podczas corocznej gali to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce. W tym sezonie do ostatniej chwili trwała walka o tytuł mistrza Polski. endorfina events przygotowała uroczystość dekoracji na stadionach w Poznaniu, Warszawie i Białymstoku. Dla mistrzów Polski zostało przygotowane podium o średnicy ośmiu metrów, które ze względu na transmisję telewizyjną musiało zostać złożone w osiem minut  – odpowiadała za to 30-osobowa ekipa scenograficzna. Nad całością uroczystości wręczenia medali i trofeum czuwało po trzech koordynatorów endorfina events na każdym ze stadionów.
Nad galą pracowało blisko 150 osób z ekipy endorfina events, telewizji, techniki, scenografii, cateringu oraz partnerów wydarzenia. Tłem gali były dwa duże ekrany diodowe (8 x 4,5 metra).
W uroczystości, która odbyła się 8 czerwca 2015 w Expo XXI Warszawa, wzięło udział około 700 osób. Prowadzącymi, kolejny rok z rzędu, byli Magdalena Mołek i Tomasz Smokowski. Wśród wręczających statuetki znaleźli się m.in. Robert Lewandowski, Zbigniew Boniek, Jan Krzysztof Bielecki czy też Ewa Chodakowska.
Agencja endorfina events po raz trzeci realizowała ceremonie wręczenia medali i trofeum na stadionach oraz Galę Ekstraklasy. Eventy te były transmitowane na antenach platformy nc+.

 


18 czer 2015
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.