Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Realizacje

endorfina events po raz kolejny dla H&M

Agencja endorfina events odpowiadała za realizację H&M Sport Camp – otwartego wydarzenia sportowego, podczas którego każdy bezpłatnie mógł wziąć udział w treningu, a spalone kalorie wymienić na ubrania w zbudowanym na terenie imprezy sklepie Pop up Store.

H&M Sport Camp to przestrzeń, która przez dwa weekendowe dni sierpnia oferowała 14 różnorodnych i darmowych treningów prowadzonych przez najlepszych instruktorów. W harmonogramie znajdowały się m.in. trening na trampolinach, interwałowy czy boksu. Część z zajęć miała charakter open, inne były prowadzone w 25-osobowych grupach i wymagały zapisów. Między poszczególnymi treningami odbywały się pokazy Ghetto Workout – ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała i wykorzystywaniem drążków czy poręczy. 
Jednym z najważniejszych punktów imprezy była akcja „Kupuj kaloriami”, dzięki której każdy z uczestników dowolnego treningu mógł zapisać spalone kalorie na specjalnej karcie, a następnie wymieniać je na ubrania ze sportowej linii odzieżowej marki H&M. Takiego „zakupu” można było dokonać w wybudowanym Pop up Storze.
W sobotni wieczór na terenie H&M Sport Camp odbył się koncert Rasmentalism, który supportował Flirtini.
Celem imprezy było promowanie aktywnego trybu życia i tym samym sportowej linii marki H&M. Strefę przez jej dwa dni działalności odwiedziło około 1700 osób. H&M Sport Camp odbył się na warszawskiej Agrykoli.

Agencja endorfina events odpowiadała za koncepcję i koordynację całego wydarzenia w tym za logistykę, budowę scenografii, obsługę techniczną i harmonogram treningów. H&M Sport Camp było kolejnym projektem zrealizowanym dla szwedzkiej marki odzieżowej.

 


09 wrz 2015
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.